Panele podłogowe 26387 Egipt Sensa Colonial Vintage

Dodaj recenzję:
  • Producent: Sensa
  • m2
  • 74,10 zł

Wyrazisty charakter starego, rustykalnego drewnaCiekawa kolekcja utrzymana w optyce starych, rustykalnych desek przywodzi na myśl wnętrza zabytkowych domów z czasów kolonialnych.

Struktura synchroniczna– trójwymiarowa rzeźba powierzchni jest idealnie zgodna ze wzorem drewna widocznym na panelu – im wyraźniejszy wzór włókien drewna, tym głębsza faktura powierzchni. Dzięki temu rys słojów na panelu Sensa można nie tylko zobaczyć, ale i poczuć, a podłoga, nawet oglądana pod światło, do złudzenia przypomina prawdziwą podłogę drewnianą.

Błyskawiczna instalacja

Zamek SensaLOC to nowoczesny, opatentowany system łączenia paneli. Jego obecność sprawia, że montaż paneli Sensa jest szybki i łatwy, co pozwala oszczędzić czas i pieniądze – zarówno przy remoncie jak i przed wprowadzeniem się do nowego domu.

Prosty montaż

SensaLOC jest bardzo przyjazny dla użytkownika. Jest na tyle prosty, że bez problemu poradzi z nim sobie jedna osoba i nie trzeba zatrudniać całej ekipy. Panele bez problemu łączą się jeden z drugim i można układać je pojedynczo, a nie całymi, łączonymi rzędami. Nic dziwnego, że Sensa jest podłogą najchętniej wybieraną przez montażystów, który twierdzą, że nasze panele składają się i rozkładają „jak klocki dla dzieci”. 
Tak, to nie pomyłka – podłogi Sensa można zdemontować bez uszczerbku dla paneli, np. by w trakcie remontu pod podłogą poprowadzić kable, lub wymienić pojedynczy panel, który został uszkodzony w trakcie jakiegoś wypadku.

Solidne łączenie

SensaLOC zapewnia trwałość i stabilność podłogi. Konstrukcja zamka i jakość jego wykonania zapewnia precyzyjne i solidne połączenie paneli. Trzymają się one mocno nawet na krótkich bokach, gdzie w przypadku większości podłóg laminowanych szybko pojawiają się szpary. Dzięki systemowy SensaLOC panele laminowane Sensa bardzo dobrze przylegają do siebie, tworząc piękną podłogę o idealnej, zwartej powierzchni.

26387 Egipt

Klasa scieralnosci: AC4
Grubosc: 8 mm
Wymiary: 1286 mm x 194 mm
Fuga: 4V
Pakowanie: 8 desek = 1,996 m2
Gwarancja w pomieszczeniach mieszkalnych : 20 lat
Struktura: Synchroniczna